Stosowana Psychologia Zwierząt – spotkania z praktykami

26.04 na Wydziale Psychologii UW odbyło się wydarzenie organizowane przez nasz Zakład w ramach Kierunku Stosowana Psychologia Zwierząt.

Wystąpienia miały kolejno: Lidia Kacperska, Agnieszka Hadrzyńska oraz Sylwia Gajewska.

Program wystąpienia oraz informacje na temat prelegentek tu: spz-plakat

Spotkanie było bardzo udane, stanowiło okazję do spotkania zarówno ludzi nauki jak i czynnych praktyków. Oprócz wykładów mieliśmy możliwość zadawania pytań oraz wzięcia udziału w dyskusji – był to więc też czas wymiany doświadczeń i  poglądów.

Na koniec mogliśmy obserwować suczkę pudla (Didi) w pracy – przed wykładami na naszej auli ukryto próbkę z zapachem cynamonu, którą Didi miała odnaleźć. Poszukiwania zakończyły się sukcesem! 🙂

Możecie być pewni, że to nie ostatnie tego typu seminarium w ramach Stosowanej Psychologii Zwierząt.

Zapraszamy na nasze studia na Wydziale Psychologii!

Za profesjonalną fotorelację bardzo dziękujemy Beacie Olejnik-Widawskiej!